Организация свадьбы


Как правильно организовать свадьбу и ничего не забыть. Советы по организации и проведению свадеб. Организация свадьбы от А до Я.Автомобиль на свадьбу - критерии выбора
  Автомобиль является визитной карточкой свадебного торжества. И чтобы праздник оставил в памяти хорошие воспоминания необходимо подойти к его выбору максимально ответственно. В статье описаны основные критерии...

Обов’язки Дружби і Дружки на сучасному українському весіллі
Зазвичай на українському весіллі присутні такі персонажі, як дружба і дружка. В більшості випадків їх буває четверо — дві дружки і два дружби. Є, звичайно, й інші персонажі, але зараз ми зупинимось тільки на дружбах і дружках та їх обов'язках на сучасному українському весіллі.

Весілля українців
Весілля в традиційному суспільстві з давніх-давен було однією із найважливіших подій у житті як окремої людини, так і цілої громади, без дозволу і участі якої не могло й відбуватись.

Сценарій українського традиційного весілля
Український національний весільний сценарій передбачає активну участь батьків молодих. У день весілля всю увагу гостей приділено винуватцям урочистостей – нареченим.