Конкурсы на 8 мартаКонкурс красоты
Конечно, дамам пора отдохнуть, подкрепиться и развлечься. И, вообще, что значит, конкурс красоты?! Да еще 8 марта? Как, скажите, можно найти самую кра...

«Кто хочет стать женой миллионера?»
Игра в домашних условиях. Ведущий:Здравствуйте, здравствуйте! Перед вами снова я, ваш бессменный ведущий сегодняшнего праздника. Нет, не угадали! Не...

Конкурс - Справжні жінки
У якості святкової розваги можна запропонувати конкурс справжніх жінок. Конкурс буде смішніше й цікавіше, якщо в ньому візьмуть участь кілька чоловіків, що нарядилися жінками.

Хто більше
Ведучий задає деяку жіночу тему (наприклад, "квіти", "косметичні фірми", "елементи одягу", "прикраси").

Жіноча логика
Ведучий називає кілька предметів. Учасниці повинні назвати предмет, зайвий у цьому списку, і пояснити своє рішення.

Косметика
Для конкурсу необхідний великий набір різних косметичних засобів. Усі вони розкладаються на столі. Ведучий дає кожній учасниці завдання, відповідно до якого вона повинна вибрати правильний предмет з "косметички".

Нестандартні ситуації
Ведучий пропонує кожній учасниці складну ситуацію, з якої вона повинна знайти оригінальний вихід. Учасниці, що дали найцікавіші відповіді, одержують призове очко.

Конкурс незвичайних скульптур
Цей конкурс пропонується чоловікам. З повітряних куль різного розміру й форми вони повинні за допомогою скотча виліпити жіночу фігуру. Бажане, щоб для цього конкурсу чоловіка розділилися на команди по 2-3 людину.

Квітка
У грі беруть участь пари (чоловік і жінка). Крім того, необхідні пляшка (скляна або пластикова) і квітка (справжній або штучний) для кожної пари. Жінки затискають пляшки під пахвою, а чоловіка беруть квіти в зуби.