ПраздникиПасха
Пасха – самый благостный, самый светлый христианский праздник. Недаром другое его название – Светлое Христово Воскресение! Пасха стоит...

Історія 8 березня
Перша історія: Рішення про щорічне святкування жіночого дня було прийнято в 1910 році на Другій міжнародній конференції соціалісток в Копенгагені.

Що ж то за свято — Великдень?
Сьогодні воно має й іншу назву — Пасха. З'явилася ця назва в кінці 1-го тисячоліття, коли на українську землю прийшло християнство. Цей день вважається днем воскресіння Ісуса Христа. Та саме свято народилося набагато раніше. Про це розповідає міф.

9 травня
Вже довгі роки День Перемоги відзначають усі без винятку громадяни України та інших країн колишнього СРСР. Але чи багато ми знаємо про свято?

Хрестини
Хрестини — комплекс обрядових дій, спрямованих на прилучення дитини до сім'ї, общини і християнського світу. Розрізнялись декілька варіантів хрестин — переважно народні, суто релігійні та змішані. Найбільш поширений на Україні останній варіант: спочатку дитину хрестять у церкві, а потім у родині влаштовують гостину. Це знайшло відбиток, до речі, в усталених висловах: йти на хрестини, йти на хлібосілля, йти на збір.

Трохи історії. Про походження свята.День гумору
День сміху відзначають в Україні, Росії, Німеччині, Англії, Франції, у Скандинавії і навіть на Сході. В одних країнах 1 квітня називають Днем сміху, в інших - Днем дурнів.

Історія та традиції Масляної
Масляна (інші локальні назви Масниця, Пущення, Запусти, Колодій, Заговини, Сирний тощо) – останній перед Великим постом тиждень (цього року з 26 лютого по 5 березня) – популярне народне свято, що дійшло до наших днів ще з язичницьких часів.