ПодаркиПохожие разделы:
Язык подарка Подарочный этикет Секреты хорошего подарка Подарки бывают разные Цветочный этикет


Квіти в подарунок
Звичай дарувати квіти - це завжди галантний та романтично. Для застенчивая або невпевнених у собі подарувати букет - це найпростіший спосіб сказати про свої почуття.

Невдалі подарунки
Рейтинг невдалих подарунків, на думку дівчат. Може стати в нагоді молодим людям в переддень Нового року і Різдва.

Ділові подарунки
Подарунки - це завжди радість. Причому як дарування, так і від отримання. Традиція підносити подарунки стала невід'ємною частиною культури ділових відносин. Ділові подарунки колегам, партнерам, керівникам і підлеглим роблять нашу трудове життя багатшим, добрішим і повноцінно.

Оригінальний подарунок
Згідно прислів'я, людина до всього звикає. І навіть найдорожчі і, здавалося б, потрібні і важливі подарунки перестають залучати його увагу і викликають тільки нудьгу і ввічливо посмішку на обличчі.

Найкраще та цінне - безкоштовно!
НІЧОГО не радує сильніше, ніж безкорисливе захоплення нами інших людей. Законний знак такого захоплення - подарунки.

Не знаєте, що вибрати ?!
Ми дуже часто стикаємося з вибором в нашому повсякденному житті. Вибір подарунка, один самих складних, так як, ми вибираємо не для себе, а для кого-то.

Подарунок дитині: яким він повинен бути?
Багато хто стверджує, що одяг, взуття не можуть вважатися подарунком, адже діти радіють тільки чомусь менш практичному. Дозвольте не погодитися. Малюки не менш, аніж ми, люблять мати гарний вигляд, вони чудово розуміють, що люди, які їх оточують, надають цьому значення.

Як ефективно подарувати подарунок?
Сьогодні подарунок з шани трансформувався в один з інструментів маркетингу. Подарунки в діловій практиці дарують: як сувеніри, пов'язані з подіями, як носії рекламної інформації (логотипу, слогану і т.п), як зразки продукції і для побудови успішних відносин. І це, мабуть, далеко не повний список.

Чи буває свято без подарунків?!
Подарунки, а точніше звичка їх робити, добре прижились у побуті. Найдоцільніше не просто "відбути номер" чи "засвітитись на святі". Приємно було б влучно привітати людину. При виборі сюрпризу — головне вміти дати відповіді на запитання: що? як? коли? і кому подарувати.

Етикет квітів
Уміння дарувати квіти — це велике мистецтво. Дотепер у Європі дотримуються певних правил квіткового етикету. Насамперед слід пам'ятати, що квіти, які ви даруєте, свідчать не тільки про ваш смак, але й підкреслюють ваше ставлення до того, кому ви їх даруєте.

Квіти як подарунок
Молодим дівчатам не дарують яскраво-червоні квіти. Жоржина також квітка не для молодих.

Особливості „подарункового” етикету
У Центрі у справах сім’ї та жінок Шевченківського району відбувся семінар на тему „Подарунки діловим партнерам”. На питання гостей відповідав консультант з питань ділового протоколу, етикету та іміджу, засновник авторського клубу „Бізнес-етикет”, розрахованого на спеціалістів різних сфер бізнесу і суспільно-політичної діяльності, Георгій Монахов. Його найпопулярніша літературна праця – „Мелочи создают совершенство”.

Подарунки: даруємо та одержуємо
Щоразу як ми збираємося до когось у гості на день народження, іменини чи будь-яке інше свято постає питання подарунка. Набагато легше коли господар свята просить якусь конкретну річ. Але далеко не завжди така ситуація є можливою. Тоді потрібно проявити фантазію, та знайти саму ту річ, як буде потрібно господарю.

Подарункова лихоманка
Останніми роками в різноманітних професійних середовищах, зокрема серед лав юридичної громадськості, склалася усталена практика взаємних привітань з професійними святами шляхом надсилання листівок.

Подарунки жінкам за знаками зодіаку
Жінка-овен Такій жінці до вподоби всі речі, пов’язані з її вогняною стихією. Ви її вразите, якщо подаруєте цікавий підсвічник, ароматичні свічки чи влаштуєте романтичне побачення біля вогнища на природі.