Про що каже місяць народження


Народжені в січні – вперті, сварливі, дріб’язкові. В лютому – поблажливі, добродушні поступливі. В березні – як той вітер: то тут, то там. Квітневі – егоїстичні, як квітневий цвіт, все для себе. Травневі – добросовісні, легко ранимі. Червневі – вперті, потайні, користолюбні.

Народжені в січні – вперті, сварливі, дріб'язкові. В лютому – поблажливі, добродушні поступливі. В березні – як той вітер: то тут, то там. Квітневі – егоїстичні, як квітневий цвіт, все для себе. Травневі – добросовісні, легко ранимі. Червневі – вперті, потайні, користолюбні. Липневі – самі себе гризуть, невезучі. Серпневі – сильні, вольові, здатні керувати іншими. Вересневі – егоїстичні, важкі на підйом. Жовтневі – доброзичливі, завжди готові допомогти. Народжені в листопаді – багаті душею і не помічають зло. В грудні – амбіційні, потайні, люблять гроші.

 
 
Ваш час
 
 
Щасливою вважалась дитина народжена разом з послідом, тобто „в сорочці”, а також така, що народилася в вечірній час. Народжені зранку та вдень мали суперечливе майбутнє, хоча в інших джерелах згадується, що щасливими вважалися люди народженні зранку.
Особливу увагу приділяли і найсприятливішому часу для кожної людини, для народжених в січні – це 5-6 година ранку, 7-8 вечора;
 
лютневим – 10-12 дня, 7-8 вечора;
 
 
березневим – 7-8 вечора, 12 ночі;
 
 
квітневим – 5-6 ранку, 9-10 вечора;
 
 
травневим -7-8 ранку, 9-10 вечора;
 
 
червневим - 7-8 ранку, 7-8 вечора;
 
 
липневим – 11-12 дня, 8-9 вечора;
 
 
серпневим – 7-8 ранку, 9-12 вечора;
 
 
вересневим – 12-14 дня, 12-1 ночі;
 
 
жовтневим – 8-9 ранку, 2-3 ночі;
 
 
народженим в листопаді – 8-9 ранку, 3-4 ночі;
 
 
в грудні – 9-10 ранку, 9-10 вечора.
 
 
 
Наші предки вірили, що „слово не горобець, вилетить не впіймаєш”, і тому в „свій час” намагались не сваритися і не казати нічого злого, бо могло „до долі прилипнути”, недарма у народі є вислів: „сказав у таку хвилину”.
І наостанку: читаючи наш „народний гороскопчик”, звертайте увагу тільки на приємні моменти, а на все, що в ньому вас бентежить, не зважайте. Бо немає сумнівів, що ваша дитина народжена лише для щастя!

Еще смотрите: