Водолії 2010


У типових Водоліїв 2010 рік буде пов'язаний з концентрацією на вирішенні матеріальних проблем.

 
На початку року вам буде щастити в грошах. Особливо це стосується лютого і в певній мірі січня та березня. Характерною особливістю цього періоду будуть неофіційні доходи, ті, за які не треба платити податки. Ті, хто забажають, зможуть знайти собі додатковий підробіток поза основної роботи. Крім того, багато хто з вас можуть розраховувати на отримання преференцій від працедавця у вигляді доплати за проїзд і обіди в робочий час. Зірки радять вам скористатися цим сприятливим у фінансовому сенсі періодом і відкласти певну суму як резерв на "чорний день". Вона вам обов'язково ще стане в нагоді.
 
Крім того, цей період може бути пов'язаний з ускладненнями в поїздках. Рекомендується утриматися від туризму. Якщо ж ви все-таки поїдете в тур, то тримайтеся подалі від нічних клубів і різних гультіпацьких місць. В іншому випадку ви можете стати жертвою обману. Ця ж рекомендація стосується всіх, хто займається не цілком законною діяльністю. У цьому випадку не виключені переслідування з боку юридичних та судових органів.
 
Найбільш серйозні випробування на вас чекають з квітня по серпень включно.
 
У квітні-травні 2010 року у вашому бюджеті утворюється пробоїна, через яку почнуть витікати ваші фінансові накопичення. Мова, очевидно, йде про якісь матеріальні збитки, крадіжки або поломки коштовних речей. Як заходи протидії зірки радять вам напередодні цього періоду застрахувати найбільш цінне майно від втрати. Не виключено, що ваші банківські заощадження будуть частково знецінені в результаті світової фінансової кризи. Зірки не радять у цей час порушувати жодних майнових і судових позовів. Якщо ви судитеся з родичами з приводу права на спадщину, то рішення суду в цей період буде не на вашу користь. Утримайтеся від оформлення кредитів і нікому не давайте грошей у борг - повернути їх потім буде вкрай важко.
 
Літо теж складеться для вас не просто. З кимось із знайомих або родичів буде втрачено зв'язок. Якщо у вас є брати чи сестри, то не виключений серйозний конфлікт з ними аж до повного розриву відносин. У цьому сенсі липень і серпень будуть врожайними місяцями на конфлікти, сварки і розриви стосунків. Рекомендується утримуватися від дальніх поїздок і подорожей - неприємності в дорозі надто вже ймовірні для цього періоду. З навчанням теж не все гаразд. Якщо ви студент і відстали у навчанні, то в серпні вам можуть повідомити, що ви відраховані з навчального закладу Щоб цього не сталося, намагайтеся вчасно здавати всі заліки та іспити.
 
У сімейному житті і на любовному фронті жодних особливих змін не передбачається.
 
Восени ситуація поступово владнається.

Еще смотрите: