Тости на весілля


Одного правителя запитали:

- Як ти зберігаєш мир і спокій у своїй державі?
І він відповів:
- Коли я в гніві, то мої люди спокійні.
Коли вони гніваються, то я спокійний.
Іншими словами, коли я гніваюсь,
вони заспокоюють мене, а коли вони сердяться,
я заспокоюю їх.
Родина - це держава в мініатюрі,
Мій тост за те,
щоб подібним чином зберігалися мир і спокій вашій родині.
 
Першого вересня школяр перший раз пішов у школу. Після занять він приходить додому і від всього серцях видає батькам: - Що ж ви мене не попередили... що ця "волинка" на десять років! Ми повинні попередити молодят, що "волинка", початок якої ми відзначаємо, навіть не на десять років, а на все життя! Давайте ж вип'ємо за те, щоб ця "волинка" була їм завжди в радість!
 
Шановні молодята! У мене простий і короткий тост. Я бажаю, щоб у вашому житті завжди були присутні чотири святі імена, чотири ангели-хоронителі: Віра, Надія, Любов і Софія - мудрість. Не відступайте від них, і дай Боже вам щастя в сімейному житті.
 
З'єднати свої життя - велике благо в будь-якому віці. Тепер є з ким порадіти, кого по-пиляти, з ким словом перекинутися і за ким доглядати. Ми радіємо за ваше щастя. Родина - це оазис у байдужій пустелі життя. Осушимо ці келихи за довге та щасливе життя молодят, за їхнє здоров'я та щастя! Нехай береже їх Господь Бог! І гірко!
 
Що таке самотній чоловік? - Інвалід без ноги. Що таке самотня жінка? - Інвалід без ноги. Якщо ж такий чоловік і така жінка поєднуються то виходить щось міцне на ногах. І це ціле в багато разів перевершує кожну з безногих половинок. І от ми бачимо, як двоє прекрасних людей об'єднали свої життя у взаємній любові. Вип'ємо за них і побажаємо їм тривалого подружнього щастя. За здоров'я молодих! Гірко!
 
У далекі часи в прекрасній країні Індії жив падишах, у якого було три дружини. Був у падишаха також і звіздар, що пророкував йому долю. І от один раз кличе падишах до себе звіздаря тай говорить йому:
- Ти довго жив у мене, але жодного разу не пророкував мені нічого поганого. І тому мені хочеться нагородити тебе. Вибирай будь-яку мою дружину. І от підходить звіздар до першої дружини і питає її:
- Скажи мені, жінко, скільки буде двічі два?
- Три, - відповідає та. "Яка ощадлива дружина", -подумав звіздар.
Друга йому відповіла:
- Чотири.
"Яка розумна дружина", - подумав звіздар.
Третя ж йому відповіла:
- П'ять. "А це дуже щедра дружина", - подумав звіздар. Як ви думаєте, яку дружину він вибрав?
За столом все за звичай висловлюють свої думки. Після паузи чоловік, що вимовляє тост, говорить:
- Ні, ви неправі. Він вибрав найкрасивішу! Так піднімемо ж, друзі, келихи за наших прекрасних дам, що сидять за цим столом!
 
Народна мудрість каже, що перше багатство в житті - це здоров'я, а друге- дружина. Гарна дружина - це половина щастя. Немає кращого друга, ніж вірна дружина. З доброю дружиною горе – це пів горя, а радість - радість подвійна. У гарної дружини - чоловіку немає ціни. Давайте ж побажаємо нашій молодій виправдати, всі ці прислів'я і вип'ємо за неї!
 
Вітаючи із днем весілля молодят, хочу згадати слова одного письменника: «Щасливий шлюб - це довга розмова, що завжди здається занадто короткою». Нехай ваше спільне життя буде довгою ніжною розмовою ваших сердець.
 
Дорогі молодята! Від всієї душі поздоровляємо вас зі створенням нової сім'ї. Нехай ваша любов буде такою ж довгою, як ваше життя! Створюючи сім'ю, ви несете відповідальність не лише один перед одним, але й перед суспільством, і ваш обов'язок перед ним - жити в любові й щасті, ростити здорових і життєрадісних дітей, бути міцною опорою для ваших батьків. У добру годину, дорогі молодята, на довгі роки! Гірко!
 
Один раз дуже мудра людина сказала: "Що таке щастя? Щастя - це коли ти знайшов свою другу половинку і тримаєш її надійно, але водночас дуже ніжно. Як узимку ми тримаємо в руках сніжинку і боїмося, що вона розтане". Так давайте ж вип'ємо за наших молодят. Побажаємо їм, щоб вони так само ніжно, як сьогодні, ставилися один до одного все своє життя. Бережіть свою кохання. За молодят! Гірко!
 
У медичному інституті професор запитує студента:
- Які види пологів ви знаєте?
- Пологи бувають передчасні і запізнілі, правильні і неправильні, - відповідає студент.
- Будь ласка, детальніше, - просить викладач.
І студент уточнює:
- Передчасні пологи - за рік до весілля, запізнілі - через три роки після розлучення, а неправильні - коли замість дружини родить сусідка.
Тож побажаємо молодим мати багато дітей! І щоб всі пологи були своєчасними й правильними.
 
За молодих!!!
 
Дай вам, Боже, сили,
щоб Ви змогли змінити у житті те,
що хочете змінити.
Дай Вам, Боже, терпимості
змиритися з тим,
чого не можете змінити.
Дай Вам, Боже, мудрості
відрізнити перше від другого.
 
Бажаємо вам любові,
але не такої, як сонце,
бо воно заходить;
не такої, як вітер,
бо він гуляє;
а такої як небо,
бо воно безкрає.

Еще смотрите: