Тости для молодих


Уявіть собі величезне, безкрає море і по ньому пливе в човні чоловік. Іноді світить сонце, і море спокійне і людина може відпочити, але частіше море хвилюється, круті небезпечні хвилі набігають, морські чудовиська пропливають поруч, і людині так хочеться в тиху гавань.

Уявіть собі величезне, безкрає море і по ньому пливе в човні чоловік. Іноді світить сонце, і море спокійне і людина може відпочити, але частіше море хвилюється, круті небезпечні хвилі набігають, морські чудовиська пропливають поруч, і людині так хочеться в тиху гавань. Гарна родина - це тиха гавань, де гріє сонечко і тепло від турботи та присутності близьких. Так вип'ємо за народження нової сім'ї, і побажаємо їм довгого та вдалого плавання по хвилях життєвого моря. Гірко!

 
Обручка - символ подружнього життя. По-перше, це символ вірності: обручка явно показує навколишнім, що серце людини належить дружині чи чоловіку. По-друге, обручка кругла, тобто не має ні початку, ні кінця і, тому символізує вічність. І нарешті, обручка з золота, а золото - чистий та гарний метал, до якого не пристає бруд. Таким чином, обручка символізує любов і вірність, чистоту і вічність. Дорогі молодята, нехай ваша любов буде вірна, чиста і назавжди закріпить вашу подружню єдність. Підкріпимо наше побажання дружним стуком келихів і заспіваємо від душі: Гіркая, гіркая, гіркая вода...
 
Сьогодні для молодих прекрасний і значний день - день присвоєння нових і дорогих титулів: чоловік і дружина. Вони з'єднали свої життя і тому це день великої радості. І йти по дорозі життя вдвох, рука в руку з коханою людиною - це найбільше щастя. Нехай це щастя буде назавжди з вами, на все ваше життя, і ви знайдете щастя у ваших дітях і онуках. За вас, за ваше процвітання! Гірко!
 
Життя однієї людини можна зрівняти з підлогою, у якої є всього лише одна лага. Йде людина, а ця підлога прогинається і скрипить, і рівновага от-от втратиться. Коли ж два чоловіки з'єднуються, то дві лаги опиняються поруч, і можна подати руку допомоги один одному, і життя стає стійкіше, ніж життя на одній лазі. Так вип'ємо за наших молодих, за придбання ними стійкості у взаємному коханні, у взаємній опорі! За їхнє щастя! Гірко!
 
Коли вже відбулося злиття двох сердець, молодим потрібно подумати про злагоду і порозуміння в сім'ї. Але як цього досягти? Дам Вам одну пораду. Нехай дружина піднесе чоловіка на мармуровий п'єдестал у вигляді бронзової фігури, і нехай чоловік піднесе дружину в думках на мармуровий п'єдестал у вигляді бронзової фігури. І приклоняйтесь один перед іншим, і підіймайте один одного. Це краща стратегія і тактика надовго зберегти взаємну любов і повагу. За ваше щасливе, задоволене і багаторічне життя! Гірко!

Еще смотрите: