Чи буває свято без подарунків?!


Подарунки, а точніше звичка їх робити, добре прижились у побуті. Найдоцільніше не просто "відбути номер" чи "засвітитись на святі". Приємно було б влучно привітати людину. При виборі сюрпризу — головне вміти дати відповіді на запитання: що? як? коли? і кому подарувати.

Подарунки, а точніше звичка їх робити, добре прижились у побуті. Найдоцільніше не просто "відбути номер" чи "засвітитись на святі". Приємно було б влучно привітати людину. При виборі сюрпризу — головне вміти дати відповіді на запитання: що? як? коли? і кому подарувати.

 
Коли даруєш щось надто коштовне, то цим ти ставиш у незручне становище адресата. Краще уникати супердорогих сувенірів, тим паче якщо це не зовсім по кишені… Уявіть собі вашого любого у літніх черевиках при двадцятиградусному морозі, без шапки, з посинілим обличчям, та зате з розкішним букетом червоних троянд для вас і з коштовним ланцюжком на додачу. Задоволення від подарунку буде сумнівним, якщо ви справді не байдужі до дарувальника. А якщо у вас не лежить до хлопця душа, то можете запізнитися на годинку або прийти з подругою і трохи познущатися з цього божевільного, що придбав на річну зарплатню вам подарунок до 8 Березня. Це жартівлива ситуація, яка, на жаль, недалека від реальності.
 
Закоханим завжди кортить здивувати партнера. Дівчатам маленька порада від психологів — не треба жорстоко заощаджувати на своїх потребах, аби купити своєму обранцю золотий годинник чи сорочку від кутюр. Буде приємнішим для вас обох провести вечір при свічках у тихому місці. Не шукай щастя у матеріальних благах! Ну хіба побачиш щось аж надто необхідне, тоді годі шкодувати грошей! Купуй і не озирайся!
 
Для чоловіка ж просто поцілувати кохану буде замало. Сильній половині людства доведеться подбати про вишуканий презент, можна квіти. Або… і квіти… Жінки люблять прогулянки. Варто запросити дівчину до театру, на концерт чи дискотеку — це залежить від того, де вам і їй цікавіше. А далі вже справа кмітливості і винахідливості. Спробуй її чимось здивувати. Але не так, як герой новели відомого класика. Хлопець з бідної родини закохався у багату дівчину, і, головне, — вона теж була не байдужою до нього. Настав час познайомити майбутнього нареченого з батьками. Гарна випала нагода — день народження дівчини. Це свято для хлопця було рівнозначне загибелі “Титаніка”, адже він не мав грошей на подарунок, вартий його красуні. Та здавалося удача не залишила студента — в одному з магазинів він побачив розкішну вазу і до того ж розбиту. Парубка осяяла думка: "Я подарую їй вазу і скажу, що вона розбилася при транспортуванні!" Вирішено! За безцінь купив подарунок і попросив відправити в певний час за певною адресою.
 
Ось і день народження. Найближчі родичі і друзі зібралися за святковим столом, і потенційний наречений теж. Почали вітати іменинницю. Ось лакей заносить згорток з вазою. Дівчина нетерпляче розгортає, а хлопець вже готовий вилаяти лакея за те, що був неуважний з крихкою річчю і розбив її. Доля зіграла злий жарт. Кожен черепок було ретельно загорнуто в окремий папір!
 
Дарунок передає ставлення до людини, свідчить про смак гостя. Дуже добре, якщо це одночасно й сюрприз. Приємна несподіванка, що принесе гарний настрій гостям і господареві.
 
При виборі презенту не керуйтесь принципом — на тобі, Боже, що мені не гоже! Бо бумеранг долі колись дістане і тебе. Універсальним подарунком залишаються квіти — символ краси, свіжості, вважайте, символ життя. Хоча немовлята часто байдуже ставляться до букетів — їм би щось погризти, погратися. Даруйте те, що знадобиться батькам при вихованні дитини. Не завадить заздалегідь порадитися, що потрібно вашим знайомим. А якщо і так сталося, що подібну річ приніс ще хтось із запрошених, то нехай господарі вибачають: дарованому коневі в зуби не зазирають.
 
Не менш важливим від значущості самого сувеніру — вміння його відповідно оздобити. Потрібен гарний обгортковий папір, святкові стрічки, листівка. Іноді трапляється, що простіше придбати подарунок, ніж вирішити проблему оформлення.
 
Якщо протягом року є можливість робити незначні дарунки близьким, то це краще, ніж згадати про людину у свято і піднести коштовну річ або завалити всякою всячиною. Регулярна увага доводить вашу увагу і турботу. Існує прислів'я: "Краще дарувати коханій щодня по квіточці, ніж потім відразу всі квіти в одному букеті".
 
І останнє — ніколи не затягуйте пошук дарунка на останній день. Потурбуйтесь про це заздалегідь, тоді оригінальність і доречність купленого вам гарантована. Успіхів Вам, гарного дозвілля і розваг.

Еще смотрите: